Vanhat luottamusmiehet jatkavat Varhalla toistaiseksi.

Luottamusmiesvaalit tulossa 2023 alkuvuodesta

Luottamusmiehet

Varsinais – Suomen Hyvinvointialueen henkilökunta JHL:n luottamusmiehet ajalle 1.1. – 31.3.2023

 LUOTTAMUSMIEHET:                                                                                             TYÖPAIKKA:

Halinen Tupuna, 02 3144350         tupuna.halinen@varha.fi                         Salon sairaala

Hiltunen Nina, 0504708606           niina.hiltunen@varha.fi                            Alue 6, Pohjoinen kotihoito, Salo

Hurskanen Mirja, 0503559023     mirja.hurskanen@varha.fi                         Kulkurinvalssi, Turku

Juhannusvuori Satu, 02 3139165 satu.juhannusvuori@varha.fi                 Tyks laboratoriotL

Kivivirta Iisa                                         iisa.kivivirta@varha.fi                                Kotihoito Pääskyvuori, Turku

Laiho Marjut 0400855189              marjut.laiho@varha.fi                                Liedon Valmakoti

Laine Minna, 0447723172              minna.m.laine@varha.fi                            Alue 6 Tukipalvelut puhtaanapito, Salo

Lehtonen Emilia,                              emilia.lehtonen2@varha.fi                        Kaarinan terveyskeskus

Leppänen Vuokko,                           vuokkis5@gmail.com                                  Laitoshuolto Tyks, Turku

Minkkinen Sanna, 0401912539    sanna.minkkinen@varha.fi                       Läntinen lapsiperhesosiaalityö, Turku 

Salomaa Arja,   050 395 6722         arja.salomaa@varha.fi                              Psykiatria, osaston- ja toimistosihteerit                          Viiristö Merja, 0401627668            merja.viiristo@varha.fi                             Läntinen lapsiperhesosiaalityö, Turku


 VARALUOTTAMUSMIES:

Harttio Mona                                      mona.harttio@varha.fi                               Ollikkalan kotihoito, Salo

Kostet Minna, 0408237593            minnakostet@hotmail.com                       Ikäihmisten palvelut, Vuokkokoti 2, Turku

Lehtonen Katja                                   kalehtonen@gmail.com                              Konsernipalvelut, laitoshuolto, Salon alue

 Virtanen Hannele 0505977340    pirkko.virtanen@varha.fi                            Tyks - laitoshuolto


Varsinais – Suomen Hyvinvointialueen henkilökunta JHL:n luottamusmiehet ajalle 1.1. – 31.3.2023

 

Pääluottamusmiehet:                                                                                              Työpaikka:

Fredrikson Marjut 0505590580    marjut.fredrikson@varha.fi                     Runosmäen vanhuskeskus

Heikurinen Tanja 0500 562 258    tanja.heikurinen@varha.fi                        Salon kaupunki

Huhtala Päivi, 0503656490             paivi.huhtala@varha.fi                              Tyks kantasairaala

Kaleva Heli, 0407068115                 heli.kaleva@varha.fi                                   KTO

 Laine Juhani, 0444357804              juhani.laine@varha.fi                                Alue 1 Mynämäki

 Sjölund Janne, 0405003398           janne.sjolund@tyks.fi                               Tyks kantasairaala

 Sundberg Eeva – Kaarina                 eeva-kaarina.sundberg@varha.fi          Alue 3 sosiaalitoimi, Sauvo

 Varapääluottamusmies:

 Huhtala Heidi, 0503138421             heidi.huhtala@varha.fi                              KTO